• Günce Karaküçük

Moda Sahnesi'nden Online Gösterimler: Sahneden Naklenİndirim e-postalarının arasında posta kutuma düşen en güzel bilgilendirme Moda Sahnesi’nden geldi. Moda Sahnesi “Sahneden Naklen” ile tiyatroyu evimize getiriyor. Canlı yayın veya bant yayın ile hem Moda Sahnesi oyunlarını hem de diğer tiyatrolardan gelen konuk oyunları online olarak izleyebileceğiz.


Açıkçası pandemi öncesinde düzenli tiyatroya giden birisi olarak beni çok mutlu etti bu haber. En son pandemi dolayısıyla almak için saatlerce uğraştığım dört tiyatro biletim maalesef açığa alınmıştı. Bildiğiniz üzere çoğu tiyatro sahnesi ekonomik sıkıntılardan ötürü kapanmak zorunda kaldı. Tiyatroları desteklemek adına bu tarz etkinliklere destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Netflix, televizyon yerine bazı geceler tiyatro izleyebilmek bizlere de iyi gelecektir.


Bilet fiyatları ise değişken, tiyatroyu desteklemek adına yapacağınız bağış tutarını siz seçiyorsunuz. 25 TL’den 250 TL’ye kadar uzanan bilet tutarlarından bütçenize göre istediğinizi tercih edebilirsiniz.


Sevgili Arsız Ölüm-Dirmit’i bir türlü izleme fırsatı bulamamıştım. Annemin doğum gününde güzel bir etkinlik olacağını düşündüğümden biletimi hemen aldım. Bütün Çılgınlar Sever Beni’yi de çok önceden izlemiştim, kesinlikle öneriyorum. Kaçırdığınız oyunlar için gelecek ayların da takvimlerini kontrol edebilirsiniz.


Program ile ilgili bilgi için tıklayın↗


Keyifli seyirler!

0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör