• Barış Baydemir

İstanbul'da İtalya Esintisi

CECCONIS RESTORAN

İtalyan mutfağına düşkün müsünüzdür? Eğer cevabınız evet ise bu haber sizi çok mutlu edecek. Londra, Los Angeles, New York ve Berlin gibi dünyanın ünlü şehirlerinde bulunan Cecconi’s restoran artık ülkemizde de bulunmakta. İstanbul'da Beyoğlu semtinde Soho House otelde bulunan bu restoran gidenlerin ve gitmek isteyenlerin popüler restoranı olma yolunda. Bulunduğunuz şehirde sizlere İtalya deneyimi yaşatmayı amaçlayan bu restoran, dekorasyonuyla da eşsiz İtalyan mimarisi ve atmosferini de ayaklarınıza getiriyor. Restorana gittiğinizde ahşap ve mermerin o eşsiz uyumu, ışıklandırması ve yapılan dekorasyon sizleri de hayran bırakacak.


Mutfak ve yemek kısmına bakacak olursak, el yapımı makarnaları, özellikle Buffalo Ricotta Ravioli damak tadınızda eşsiz bir şölene yol açacak. Bunun yanı sıra, deniz ürünleri, Cichetti adı verilen küçük atıştırmalıkları ve en kaliteli ürünlerle hazırlanan Kuzey İtalyan yemekleri ile tanınıyor. Pazar günleri yapılan a la carte brunch servisi de Cecconi’s restoranın oldukça ünlü uygulamalarından. Bu branch’a katılarak sevdiklerinizle ya da ailenizle birlikte pazar gününüzü ekstra lüks ve konforlu ve bir o kadar da lezzetli hale getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üstte tutan Cecconi’s restoran, sizlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra güler yüzlü oluşlarıyla ve kibarlıkları ile de sizleri manevi olarak tepe noktalara çıkaracak.


Normalleşmenin başladığı bu günlerde, şehrin sesinden ve kendi düşüncelerinizden uzaklaşmak için Cecconi’de bir akşam yemeğine ne dersiniz?

0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör